1

wtorek, 21 grudnia 2010

Wesołych Świąt życzy Ataner

Nie potrafię składać pięknych życzeń, nie umie tez „kadzić” a w szczególności w tak podniosłym okresie jak Święta Bożego Narodzenia. Gdy poznałam p., moja ułomność intelektualna znalazła bratnia dusze. Na domiar wszystkich moich rozterek p. powtarzał; uważaj co życzysz bo jeszcze się sprawdzi. Zawsze miałam więcej myśli niż możliwości ich przekazania w odpowiedniej formie.
Drodzy moi, przesyłam Wam 
serdeczne życzenia Wesołych Świąt.


Nie byłabym kobieta, przewrotna kobieta, gdybym zapomniała życzyć Wam wszystkim takiego pierścionka z szesciokaratowym brylantem.
PS
Przed godzina przeczytałam moje własne myśli o Świętach. Napisanych z głębi duszy i wielkim uczuciem aż łzy zakręciły mi się w oku. Gdyby ktoś chciał je przeczytać może to zrobić właśnie tutaj.

10 komentarzy:

 1. I Tobie kochana najpiekniejszych Swiąt....

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje, Ataner i wzajemnie najlepszych chwil w gronie ukochanych - Serpentyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrych Świąt Ataner! :)
  Uściski!
  O.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpoczynku przede wszystkim :)
  handbikerka

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuje!
  Zdrowych i radosnych Swiat Ataner i rownie pieknego pierscionka :)
  Bardzo mi sie podoba!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego lepszego, pogodnych swiat; nie przepracowuj sie, usciski :) artdeco

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana, zawstydzasz mnie! Mimo wszystko dziękuję. Za to i za wszystko :) I życzę cudownych świąt - takich, jakie sobie wymarzyłaś. Niech nadchodzący rok przyniesie Ci spełnienie Twoich planów i marzeń, a nam kolejne fascynujące relacje prosto od Ataner :)

  OdpowiedzUsuń
 8. taki pierścionek to tylko kłopoty, i nieszczęście może sprowadzić ;p..nom superowych relacji prosimy jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ataner, owszem, pisząc życzenia powstaje zakłopotanie, aby nie brzmiały one przeraźliwie banalnie. I chyba się tego do końca nie uniknie. Choć pomysł z pierścionkiem jest oryginalny.
  Życzę Ci jak najmilej spędzonych Świąt, wszelkiej pomyślności i fajnych prezentów, nawet jak nie będzie to tak cenny pierścionek.
  Maria Dora

  OdpowiedzUsuń
 10. najcudowniejszych chwil, pełnych ciepła i miłości :)

  OdpowiedzUsuń