1

sobota, 24 września 2016

Gdzie jest TUSK

 Znani politycy wkradają się do naszych umysłów jak zaraza i po niedługim czasie żyjemy ich życiem. Pomagają nam w tym wszechwiedzące media np. pokazując ich codziennie w telewizorni. Radio również dodaje swoje znaczące trzy grosze a brukowce to już szkoda gadać. Wywlekają epizody z życia sławnych i budują na ich podstawie niekończące się historie aby sprzedać w jak największej ilości bieżący nakład.
Ci na wysokich stołkach pozostają dugo z nami i to na pierwszym planie, czasami gdy nakrywam do stołu łapię się na tym, że pojawia się dodatkowe nakrycie, taki mam mętlik w głowie. To nie ważne czy ich lubimy czy też nie ale zaprzyjaźniamy się z przykładowym panem TUSKIEM. Podróżuje po świecie a my razem z nim, przemawia na ambonie a my słuchamy z różnym zainteresowaniem ale słuchamy, wyjeżdża do Brukseli i ślad po nim ginie. Czegoś nam raptem brakuje, to tak jakby zdradził nas najlepszy przyjaciel.


Nic nie wiemy o życiu celebryty i nie mamy skąd się dowiedzieć, media raptem nabrały wody w usta jak w jakieś zmowie milczenia i jak lunatycy czekamy aż lukę wypełni ktoś inny. 


Żaden ze mnie paparazzo ale wiem co w wolnym czasie porabia jeden z byłych ważnych w naszym kraju. Otóż w wolnym czasie mknie autostradami za oceanem i wiatr rozwiewa mu włosy. Dla niepoznaki włosów jakby więcej ale przecież są na to sposoby, to tylko kwestia pieniędzy. Dla mnie najważniejsze są fakty więc plotek nie będzie chyba, że ktoś chciałby dopisać kilka zdań na ten temat.

16 komentarzy:

 1. No kudly ma wypisz-wymaluj jak Trump. :))) Ten TUSK.

  OdpowiedzUsuń
 2. Koneksje zataczają szerokie kręgi może to rzeczywiście Tr.. w samochodzie Tu... :)))
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda jakby płeć zmienił:)))), no ale takie długie przebywanie w Brukseli tak może na człowieka wpłynąć;)
  Serdeczności;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może to jego żona rozbija się po autostradach amerykańskich :)
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 4. Ja myślałam że on się ze wstydu rozbija jakąś zamaskowaną limuzyną a okazuje się że dla niepoznaki tylko zapuścił włosy. Nawet ich bezczelnie nie zafarbował i nawet może nie mieć długiej brody.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobiety górą bo i Królowa, jedna pani premier, druga pani premier i trzecia i pani kanclerz. Kobieta w USA startuje na prezydenta więc aż głupio być facetem gdy chce się coś osiągnąć. Kierowca do złudzenia przypominał kobietę ale zdradziła go tablica rejestracyjna.
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 5. Faktycznie słuch o nim zaginal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamaskowany i do tego za oceanem, zupełnie nie do poznania.
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 6. Jak to dzie jest Tusk? Tusk musiał odejść! Wraz z Balcerowiczem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiał nie musiał. Bliższa ciału koszula niż ojczyzna.
   Pozdrawiam:)

   Usuń
  2. Ojtam, Ataner, to żarcik taki. Niejaki Lepper swego czasu bez przerwy nawijał, że Tusk musi odejść. A przedtem Balcerowicz.

   Usuń
  3. Nie ma co wywlekać starych historii a swoją drogą wszystko przemija nawet najdłuższa żmija:)

   Usuń
 7. Nie tylko ze Tusk to jeszcze Donald. Caly taki angielski. Mozna by powiedziec udane nazwisko jak na czlowieka znanego w swiecie, szkoda tylko ze on taki nieudany. Teresa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, że trudno uwierzyć w pokrewieństwo z biało-czerwoną. Granice są otwarte, narody migrują bez kontroli i kto wie może w przyszłych wyborach listy będą drukowane po chińsku.
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 8. Cóż... Taki zły jednak nie był. Jednak trochę dobrego dla rozwoju naszego kraju zrobił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie ocenia polityków tylko czasami brakuje tych dobrze nam znanych.
   Pozdrawiam:)

   Usuń